Oferta
Stefan Tuszyński zaprasza na zajęcia nauki i doskonalenia pływania w Akademii Pływania STEFSPORT.
Akademia oferuje Państwu skuteczne, autorskie metody pracy z dziećmi od lat 5. Wykształconą i doświadczoną kadrę trenerską. Indywidualne podejście do każdego ucznia.

Baseny o światowym standardzie

Zajęcia nauki i doskonalenia pływania Akademia Pływania STEFSPORT prowadzi na nowoczesnych, nowych basenach w Wilanowie i w Aninie. Pływalnia przy ul. Wiertniczej 26 położona jest w bliskim sąsiedztwie wilanowskiego pałacu. To kameralny obiekt, który znakomicie nadaje się do pracy z dziećmi i dorosłymi. Basen przy ul. V Poprzecznej 22 to obiekt w większym stopniu rekreacyjny. Do dyspozycji mamy baseny sportowy i rekreacyjny.

Profesjonalna kadra środki na potencję

Trzon kadry trenerskiej Akademii Pływania STEFSPORT stanowią doświadczeni szkoleniowcy Stefan Tuszyński, Ireneusz Rowiński i Piotr Przybylski. Wszyscy pracują od wielu lat w zawodzie: wychowawcy olimpijczyków, medalistów mistrzostw Europy seniorów i juniorów.

Tradycyjne metody nauczania

W zajęciach Akademii Pływania STEFSPORT każdy uczeń traktowany jest indywidualnie. Każdemu poświęcamy tyle czasu, ile tego potrzebuje: na oswojenie się z wodą, na udoskonalenie ważnego elementu technicznego. Uczymy pływać tradycyjnymi, skutecznymi metodami. Wykorzystujemy długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z wysokiej klasy zawodnikami w klubach sportowych. Naszą wiedzę chcemy przekazać najmłodszym, od 5. roku życia, po zawodników startujących w oficjalnych zawodach pływackich i triatlonowych.