Banki Spółdzielcze w naszym kraju mają swoją długą historię i są jednymi z bardziej uznanych. Ktoś oczywiście mógłby je uznać za nieco zacofane, ale tak naprawdę jest to swego rodzaju stereotyp, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Tak dla przykładu Bank Spółdzielczy w Krakowie posiada już sto piętnaście lat swojej historii, a więc można mówić o bardzo dużym doświadczeniu, które przekłada się na profesjonalizm obsługi. Z bankiem tym związani są nie tylko indywidualni klienci, ale również bardzo wielu przedsiębiorców, jak również i rolników.

Z jednej strony mamy długoletnie doświadczenie i polski kapitał w stu procentach, a z drugiej strony również mamy bardzo nowoczesne produkty, które w pełni są dostosowane do współczesnych wymagań rynku.

W krakowskim Banku Spółdzielczym nie brakuje oczywiście takich usług jak możliwość uzyskania kredytu hipotecznego, gotówkowego, konsolidacyjnego, mamy możliwość założenia bardzo atrakcyjnego konta osobistego czy też firmowego, jak również możliwość uzyskania karty kredytowej.

Jednym słowem, Bank Spółdzielczy z Krakowa jest bardzo atrakcyjnym graczem na rynku usług bankowych w tym mieście i na pewno jednocześnie jest bardzo konkurencyjnym.