Alkohol na weselu

Impreza jaka jest wyprawiana po ślubie to wesele. Każdy zgodzi się, że takie wesele nie może odbyć się bez alkoholu, w postaci wódki, whisky i drinków dla gości. Dlatego jeżeli przygotowujecie się do swojego wesela warto oprócz fotografów, szoferów zastanowić się, czy przyda nam się barman na wesele.
Jak wiadomo, szofer nie jest wymagany, gdyż może nim zostać jeden z naszych znajomych, któremu nie jest obce jeżdżenie samochodem osobowym. Bez problemu większość osób może zastąpić takiego profesjonalnego szofera podczas przejazdu z kościoła tudzież urzędu do lokalu, w którym odbywa się wesele.
Podobnie sprawa ma się z fotografem, który miałby uwiecznić całą uroczystość. Warto sprawdzić jego portfolio przed zatrudnieniem, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i rozczarowania brzydkimi i źle wykadrowanymi zdjęciami. Z tego też powodu warto zatrudnić profesjonalnego fotografa, a nie hobbystę.
Barman na wesele jest jednak inną sprawą, którą należy z pewnością przemyśleć. Jeżeli zależy nam na wygodzie gości i chcemy umilić im czas spędzony na weselu poprzez serwowanie wymyślnych drinków, to bardzo dobrze. Powinniśmy też zadbać, aby nasz barman miał odpowiednie alkohole, które miałby nalewać gościom i robić z nich drinki. Miejmy na uwadze, że zwykła wódka weselna nie wystarczy, żeby wyposażyć bar weselny. Warto też przed uroczystością przeprowadzić wywiad wśród gości – powinniśmy zapytać ich co będą pili, aby przygotować się na każdą możliwość i aby uniknąć sytuacji, w której czegoś brakuje.