Reklama naszej firmy, która będzie odpowiednio przygotowana oczywiście będzie generować większe przychody naszej firmy. Dzięki niej będziemy docierać do co raz to nowych klientów i rynków zbytu. Obecnie rynek jest dynamiczny więc nasza firma jak i jej reklama musi się wykazywać również dużą dynamiką. Jeśli dzisiaj klientów częstujemy firmowymi cukierkami z reklamą naszej firmy, to jutro kiedy skorzystają z naszych usług ponownie, mogą dostać inne gadżety jak np. kalendarzyk czy długopis z logo firmy, a jeszcze innym razem mogą liczyć na usługi w promocyjnej cenie lub z rabatem.
Reklama oprócz zysków dla firmy daje również prestiż, dlatego warto zadbać, żeby była ona elegancka, a usługi świadczone przez naszą firmę na wysokim poziomie. Tak naprawdę klienci kochają prestiżowe firmy, czasami wolą zdecydowanie zapłacić więcej i drożej, w zamian oczekując profesjonalnej obsługi i miłego oraz przyjaznego spędzenia czasu w naszej firmie.
Dobra reklama naszej firmy gwarantuje jej  przetrwanie i pokazuje że jednak taka firma jak nasza jest potrzebna naszej lokalnej społeczności.