Nasze ściany już nie tylko muszą być wymalowane, mogą mieć położone na sobie różne tynki, być zwykłą czerwoną cegłą, mogą być wyłożone tapetą, szklanymi panelami lub po prostu ozdobione fototapetą.
Fototapety na wymiar to bardzo popularna propozycja, różnorodność samych wzorów jest bardzo ogromna. Wybieramy fototapety w wersji 3D lub zwykłej, decydujemy się na wzory z serii przyroda, przedmioty lub wielkie aglomeracje. Ozdabiamy ściany fototapetami z własnymi prywatnymi zdjęciami. Wszystko to sprawia, że nasze wnętrza są ciepłe i bardzo przyjemne.
Dzisiejsze fototapety są bardzo dobrze drukowane, mają piękne i przejrzyste kolory i są niezwykle trwale. Każda nasza propozycja jest akceptowana przez producenta tego rodzaju ściennych dekoracji. Możemy sprawić, że nasz dom będzie naszym prywatnym azylem ze ścianami ozdobionymi naszymi prywatnymi fototapetami, lub fototapetami przedstawiającymi dla nas kultowe miejsca i rzeczy. Fototapety są wykonane na wymiar, zajmują na ogół całą powierzchnię ściany.