Hotel Amadeus-polecane miejsca

W hotelu Amadeus będziesz mógł spędzić najlepsze chwile z Twoją ukochaną osobą, z rodziną lub przyjaciółmi. To miejsce zarówno na kameralne spotkanie, jak i huczne imprezy. Mieści się w atrakcyjnym rejonie miasta, dzięki czemu nie ma konieczności poszukiwania noclegu wtedy, gdy zwiedzanie zabytków zbytnio się przedłuży. Hotelowa, przyjemna atmosfera zapewnia, że każda osoba poczuje się tu jak w domu.
Część restauracyjna naszego hotelu znajduje się w podziemiach. Można tam podziwiać piękne freski oraz obrazy, które uprzyjemniają pobyt w hotelu. Dania tworzone są z pasją, co zapewnia, że znajdą tutaj oryginalne potrawy i bogate menu. Mistrz kuchni, dzięki latom doświadczenia, przygotowuje potrawy w sposób podkreślający ich smak oraz aromat. Oferujemy także obficie wyposażoną piwnicę z winami oraz dyskretną muzykę, która uprzyjemnia pobyt.
Obok restauracji można poczuć zapach świeżo mielonej kawy. W tym miejscu znajduje się kawiarnia, gdzie kuszą kawy z całego świata oraz różne rodzaje herbaty. Oferujemy także wykwintne desery, które zadziwiają nie tylko smakiem, lecz także dopracowanym sposobem podania oraz niezwykłymi nazwami. W hotelu znajduje się też bar, gdzie można odprężyć się przy kieliszku mocniejszego trunku. Oferujemy alkohole z wielu stron globu, serwujemy także znane drinki oraz tradycyjne, staropolskie nalewki. Największą zaletą naszego hotelu jest niepowtarzalny klimat, który sprawia, że czas zdaje się płynąć wolniej.
Hotel został przystosowany do potrzeb osób, które pragną w nim załatwiać interesy. Posiada kilka sal o przeznaczeniu konferencyjnym, dzięki czemu można w nim urządzać szkolenia i konferencje, także na większą ilość osób. Hotel ułatwia takie działania i zapewnia profesjonalną obsługę konferencji. W hotelu Amadeus można poczuć się jak prawdziwy gość. Jakość usług została potwierdzona poprzez włączenie hotelu do sieci Small Elegant Hotels.