Od jakiegoś czasu bardzo modne stały się meble z recyclingu. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie w swoim domu, ponieważ są to meble niepowtarzalne i można mieć pewność, że u nikogo nie spotkamy takich samych. Bardzo łatwo można takie meble samodzielnie przerabiać i dostosowywać do swoich potrzeb. Przede wszystkim, warto je wyrównać papierem ściernym i odmalować na satysfakcjonujący nas kolor. Poza tym, można też odmienić meble zastępując stare uchwyty meblowe nowymi.
Wystarczy parę chwil i nasze stare meble nabiorą całkiem nowego wyrazu za ich sprawą. Uchwyty do mebli ReGałka idealnie pasują do szafek, szuflady i komody, a więc można zmienić je praktycznie we wszystkich meblach. Niekiedy, część osób decyduje się na to, aby montować różnego rodzaju uchwyty meblowe i dzięki temu zyskują meble całkowicie niepowtarzalne. Warto tak zrobić, jeżeli całe mieszkanie ma klimat swojskości i ciepła.
Uchwyty do mebli można bez problemu kupić w każdym sklepie meblowym oraz budowlanym za niewielkie pieniądze i samodzielnie je zamontować.