Unikalny prezent – karykatura

Mamy kilka okazji w roku do zakupu prezentu dla bliskich osób. Jeśli chcemy zakupić coś innego, coś co zapadnie na długo w pamięć, a zarazem może stać się unikalnym elementem aranżacji mieszkania to warto postawić na karykatury na zamówienie.

Z pewnością osoba obdarowywana będzie zadowolona z takiego upominku. Fajnym pomysłem jest zamówienie karykatury na zamówienie nowożeńcom, którą możemy dołączyć do prezentu ślubnego. Taki portret ze szczyptą humoru na nową drogę życia. Karykatury możemy zamawiać także na imieniny, urodziny, rocznice ślubu, 18-tkę i inne okoliczności.

Zdarzają się też przypadki, gdzie osoba, której chcemy sprawić taką niespodziankę jest przez nas umawiana z karykaturzystą na stworzenie portretu na żywo. Jeśli jednak w naszym mieście nie możemy znaleźć osoby wykonującej karykatur mamy taką możliwość zamówienia obrazu przez internet. Wielu z nich przedstawia swoje przykładowe prace na swoich stronach internetowych, co pozwala na zapoznanie się z ich twórczością przed zamówieniem karykatury.