Kredyt konsolidacyjny Kraków

konsolidacja krdytu krakówWiele osób posiadających po kilka kredytów często chciałoby rozwiązać tą sytuację i wyjść na tym korzystnie. Jest to możliwe dzięki konsolidacji kredytów, która umożliwi nam zbicie wszystkich kredytów w jeden. De facto bank, w którym skorzystamy z oferty kredytu konsolidacyjnego spłaci za nas nasze długi wystawiając nam poniekąd rachunek za taką transakcję. Z reguły będzie to dla nas korzystne zarówno finansowo jak i czasowo.

W przypadku konsolidacji oczywiście musimy posiadać zdolność kredytową na dzień, w którym chcemy jej dokonać, a więc nie ma możliwości posłużenia się starą zdolnością kredytową z czasu kiedy braliśmy wszystkie nasze kredyty. W Krakowie jest wiele banków, które z chęcią udzielą nam takiej pomocy na dogodnych dla nas warunkach.

W skorzystaniu z możliwości konsolidacji kredytowej pomóc nam może również wykwalifikowany pośrednik kredytowy, który posiada dostęp do bardzo wielu banków i porówna za nas wiele oferty. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że wybieramy na pewno najlepszą możliwość kredytową.

ZALETY KONSOLIDACJI KREDYTU

– jeden termin spłaty dla wszystkich naszych kredytów.
– zazwyczaj znacznie niższa rata łączna.
– możliwość wydłużenia czasu spłaty, a w niektórych bankach skorzystania z dodatkowych pieniędzy przy okazji konsolidacji kredytowej.

JAK SKONSOLIDOWAĆ SWOJE KREDYTY?

To niezwykle proste. Tak naprawdę wystarczy poświecić kilkanaście minut swojego czasu i szybko przekonamy się czy konsolidacja naszego zadłużenia jest możliwa w wybranym przez nas banku. Wystarczy wniosek online, na podstawie którego zostaniemy być może o przedstawienie dodatkowych dokumentów. Cały proces konsolidacji kredytów trwa zaledwie kilka chwil, a po nim już będziemy mogli cieszyć się z jednej, z reguły niższej raty.

Będziemy mieli do wyboru na przykład wydłużenie czasu spłaty i pomniejszenie łącznej raty comiesięcznych zobowiązań, albo też pomniejszenie kwoty kosztów kredytu i pozostawienie czasu na aktualnym poziomie. Konsolidacja w praktycznie każdym wypadku oznacza dla nas jako kredytobiorców wymierne korzyści finansowe.

Kredyt konsolidacyjny Kraków
4.33 (86.67%) 6 votes

9 thoughts on “Kredyt konsolidacyjny Kraków

 1. Gdzie najlepiej wziąć kredyt konsolidacyjny ? Może mi ktoś doradzić kto się orientuje w tych kredytach …
  Bo szukam takiego kredytu już od jakiegoś czasu ale nie wiem na jaki się zdecydować ponieważ nie znam się za bardzo na tym . Kilka osób doradzało mi kredyt konsolidacyjny w banku Millenium . Jak wam się wydaje czy to będzie dobry wybór ?
  Jeśli ktoś posiada tam taki kredyt to proszę napiszcie mi coś więcej o tym kredycie i przede wszystkim czy jesteście z niego zadowoleni.

 2. Polecam kredyt konsolidacyjny w mBanku. Skorzystałam z niego w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona. W sumie skonsolidowałam trzy kredyty oraz jedną kartę kredytową. Warunki mam całkiem fajne i w sumie rata wychodzi niższa, jak spłacałam trzy kredyty w trzech ratach/ Warki są ustalane indywidualnie w zależności od zobowiązań, które chce się skonsolidować. Wydaje mi się, że wato polecać ten kredyt konsolidacyjny, ponieważ warunki są fajne – więc czemu ktoś miałby nie skorzystać. Nie wiem jak pozostałe kredyty konsolidacyjne, które są tu przytaczane ( nie miałam z nimi styczności), ale myślę, że jeżeli uda się wynegocjować niższą ratę i korzystne warunki, to czemu nie skorzystać z najciekawszej oferty. Trzeba tylko pamiętać, że banki dokładnie weryfikują różnego rodzaju rejestry – typu BIK – i każda zła decyzja może zaważyć na tym, czy bank udzieli takiego kredytu.

 3. Kredyt konsolidacyjny w Millenium kiedyś uratował mnie i moją rodzinę przed bardzo poważnym zadłużeniem, gdyby nie konsolidacja pewnie do teraz utonęlibyśmy po same szyje w długi. Wszystko nam wyjaśnili, jasno przedstawili i naprawdę dobrze wybraliśmy. Polecam jeśli ktoś ma problemy ze spłatą kredytów żeby zastanowić się nad konsolidacją, warto.

 4. Zawsze myślałem, że konsolidacja kredytów jest bardziej szczegółowym i bardziej skomplikowanym procesem a przekonałem się, że wcale tak nie jest. Wszystko szybko i łatwo, polecam każdemu kto ma problemy ze spłatami kredytów lub chce wszystko spłacać w jednej racie bo to bardzo dobre rozwiązanie. Ja skonsolidowałem w Zaplo i jestem zadowolony, bardzo rzetelna instytucja i fachowe doradztwo.

 5. Też brałam pożyczki w Zaplo w sumie trzy, jedną po drugiej. Pierwsza zawsze jest ograniczona do 1600 zł ale na koleje można już szaleć, oczywiście jeśli później ma się z czego spłacić, wszystko można sobie wyliczyć, mają specjalny kalkulator na stronie, formularz składałam przez internet, wszystko mega szybko:)Jak spłacasz w terminie żadnych dodatkowych opłat nie ma.

 6. Też chce skonsolidować kredyty,mam już kilka opcji banków na oku m. in. Millenium Bank, brat brał tam kredyt i jest zadowolony. Pozostają mi jeszcze do przemyślenia mBANK, BPH i ostatnio zastanawiam się również nad Zaplo albo Filarum. Waszym zdaniem lepszy bank czy parabank???? Ma to w ogóle jakieś znaczenie???

  1. Ja nie polecam brać takich kredytów konsolidacyjnych w ciemno. Najlepiej sprawdzić sobie ranking kredytów konsolidacyjnych na stronie http://kredytkonsolidacyjnyranking.pl ja z nich zawsze korzystam przy porównaniach kredytów i mi bardzo pomogli. Dostałem tani kredyt konsolidacyjny z pierwszego miejsca od nich z rankingu i faktycznie ten bank ma obecnie najtańszy kredyt konsolidacyjny

 7. Kredytów ani pożyczek nigdy nie konsolidowałam bo jakoś nie było takiej potrzeby ale brałam pożyczki już kilkakrotnie też w Zaplo i wszystko było oki, jak mam potrzebę to wracam właśnie do Zaplo. Jest to już moja sprawdzona instytucja, rzetelna, szybka i niezawodna, tak bym podsumowała swoje doświadczenie z tą firmą:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *