Jak zaplanować wakacje w Pirenejach?

Wakacje zawsze należy dużo wcześniej zaplanować, aby potem móc je spędzić w komfortowych, spokojnych i bezpiecznych warunkach. Organizacja wczasów jest znacznie ważniejsza, gdy ktoś zamierza udać się do odległego kraju i zwiedzić np. Pireneje. Jak zaplanować wyjazd do tego pasma górskiego? O czym należy pomyśleć, aby nie dać się niczym zaskoczyć?

Na pewno warto zarezerwować sobie jakiś nocleg. W Pirenejach można koczować „na dziko”, choć w niektórych miejscach jest to niedozwolone – przede wszystkim na terenach prywatnych. Istnieją też specjalne pola namiotowe przy popularnych szlakach turystycznych, jednak są one tak mocno oblegane, że trzeba wcześniej zarezerwować sobie na nich wolne miejsce. A jak dojechać w Pireneje? Można to zrobić albo samodzielnie, decydując się na podróż własnym autem, albo poprzez skorzystanie z usług linii lotniczych. Podróż samolotem będzie najprzyjemniejsza, najszybsza i najbezpieczniejsza, dlatego większość osób właśnie na nią się decyduje. Warto w końcu ułatwiać sobie życie.

frazy kluczowe: Pireneje kolejka wąskotorowa, Pireneje orientalne, Pireneje w maju, Pireneje wyprawa, Pireneje z lotu ptaka, wyprawa w Pireneje