9 thoughts on “Hacked By Shade

 1. Wysłałem wniosek online do pierwszej pożyczki z listy powyżej – i dostałem pożyczkę w 10 minut do ręki.
  Nie było żądnych pytań o dochody ani o zaświadczenia – tylko dane z dowodu i pożyczka na konto w Banku.
  POLECAM

 2. wziąłem 5000 w Zaimo w 10 minut – polecam jak ktoś potrzebuje szybkiej pożyczki.

 3. zgadzam się z opiniami innych osób. z prywatnymi pożyczkami należy bardzo uważać. Też jestem zdania, że lepiej korzystać z tych firm, które są już sprawdzone.

 4. A co myślicie o takich niezrzeszonych pożyczkach? Typowo od prywatnej osoby? Czy warto brać? Bo zastanawiam się nad tym, czy takie pożyczki są bezpieczne, czy osoby mogą nas na przykład oszukać. Spotkał się ktoś z Was z taką sytuacją?

 5. zastanawiam się nad wzięciem pożyczki w firmie lokalnej, ale tez nad taką tradycyjną chwilówką-sieciówką (typu Provident). Ale jak to jest z tym bezpieczeństwem? Faktycznie bezpieczniejsze są te wszystkim znane?

  1. wydaje i się, że bezpieczniejsze są jednak te sieciówki, niż te lokalne, choć nie ma co generalizować. Niektóre firmy lokalne w Krakowie mają na prawdę świetne warunki i są całkowicie bezpieczne.

 6. A ja uważam, że lokalne pożyczki w Krakowie mają całkiem dobre warunki i wcale ni są droższe od tych zwykłych pożyczek pozabankowych.

 7. Należy bardzo uważać na te pożyczki prywatne, bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Jeśli już chcemy pożyczać pożyczki prywatne, to najlepiej te w jakiś sposób zrzeszone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *