Nowo otwarta restauracja Słowiańsa to powrót do korzeni. Odnowione i unowocześnione wnętrza restauracji cieszą nowych i dawnych klientów. Zachowane zdjęcia przywracają wspomnienia, a tradycyjna kuchnia przywraca smaki z dzieciństwa. Każdego naszego Gościa traktujemy wyjątkowo. Miła i uśmiechnięta obsługa dba by Państwo spędzając u nas czas mogli się otprężyć i oderwać od codzienności. Odwiedzając Restaurację Słowiańską mają Państwo do dyspozycji trzy sale urzadzone w różnych stylach.

Dysponujemy salą balową mogącą pomieścić 110 osób.
Na spotkania kameralne i w gronie rodzinnym polecamy Państwu salę komiknkową, której wystrój pozwala poczuć ciepło domowego ogniska.
Posiadamy również pub urządzony w stylu szkockim, idealny na spotkania ze znajomymi przy lampce wina i pysznych kolorowych drinkach.
Wszystkie sale wyposażone są w klimatyzację.

Do każdej organizowanej przez nas imprezy okolicznościowej podchodzimy indywidualnie. Staramy się przygotować wszystko wedle Państa życzeń i sprostać Państwa wymaganiom. Współpracujemy z wieloma firmami. Na Państa życzenie możemy zapewnić oprawę artystyczna i muzyczną przyjęcia.

Mogą Państwo zamówić u nas usługę cateringową z dowozem dań na wskazane miejsce. Do tej usługi możemy dołączyć na Państa życzenie obsługę kelnerską oraz nakrycie stołów z wykorzystaniem naszej zastawy stołowej.

Zamówinia na przyjęcia okolicznościowe przyjmjeny telefoniczne lub osobiście w każdy poniedziałek od 18.00 do 20.00.