Inwestycja w życie i bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych inwestycji. Musi ona być przemyślana, a oferta, którą wykupujemy rzeczywiście porządna. Dlatego warto rozważyć ofertę Skandii Invest Life.

Oprócz standardowego pakietu ubezpieczeniowego zawiera ona dodatkowe opcje. Pierwszą z nich jest bonus za regularne oszczędzanie. Od 4 do 10 lat jest to 15% a po 10 latach może to być nawet do 60%!
Kolejnym ciekawym dodatkiem jest fakt, że po 4 roku Polisy wpłacanie składek staje się elastyczne. Warto również nadmienić, że możemy wykonywać tu wpłaty dodatkowe – od 100 zł wzwyż.
Dodatkowo ubezpieczenie to charakteryzuje bardzo wysoka kwota ubezpieczenia- nawet do 20-krotności składki. Oprócz tego Invest Life zawiera ciekawe opcje takie jak: podwójne zabezpieczenie albo parasol ochronny.
Aby dowiedzieć się więcej o tym typie ubezpieczenia warto umówić się na rozmowę z konsultantem. Można także porać odpowiednie dokumenty umieszczone w zakładce „Skandia produkty” na stronie internetowej Skandii.