Potrzebujesz przesłać paczkę za granicę albo w kraju? Tanie przesyłki kurierskie są idealne dla Ciebie, wiele ich ofert znajdziesz również w internecie.
Po wybraniu najodpowiedniejszej dla nas usługi przychodzi moment, gdy należy zapakować przesyłkę, nie jest to wcale takie proste.
Wybierając pudełko upewnij się, że jest ono sztywne i w idealnym stanie, bez dziur czy wgnieceń, pamiętaj by było one dostosowane do wagi przesyłki. Ścianki pudełka powinny być czyste, wszelkie etykiety czy naklejki należy z niego usunąć. Teraz zadbaj o zabezpieczenie wnętrza przesyłki, ważne jest by zapewnić odpowiednią amortyzację przesyłki. Każdy przedmiot powinien być osobno zawinięty na przykład w folię pęcherzykową, która została zaprojektowana właśnie w celu ochronnym. Pudełko można również wypełnić kawałkami styropianu lub ułożyć tam nadmuchiwane opakowania. Pamiętaj by w uważny sposób zamknąć swoją paczkę wykorzystując szeroką taśmę samoprzylepną lub wzmacnianą taśmę nylonową. Na sam koniec zadbaj o odpowiednią etykietę.