W dzisiejszym wpisie zajmiemy się znalezieniem ofert pozyczek, które udzielane są wyłącznie za okazaniem dowodu osobistego. nie zawsze mamy czas na wyciągnięcie zaświadczeń o zarobkach dlatego też pożyczka na dowód jest mile widziana – gdzie w Krakowie dostaniemy taka pożyczkę najszybciej i na najkorzystniejszych warunkach?
Gdzie pożyczka na dowód w Krakowie

Zacznijmy może od tego, że taka szybka pożyczka na dowód udzielana jest głównie przez firmy pozabankowe ale czasami także przez Banki. W firmach pozabankowych jest o tyle łatwiej, że praktycznie każdą firma z kalkulatora, który znajduje się poniżej strony udziela takich szybkich pozyczek na sam dowód osobisty – dlatego jeśli potrzebujesz właśnie takiej szybkiej pożyczki to skorzystaj z poniższego kalkulatora.

Jeśli chodzi o pożyczkę na dowód w Banku to także można z takiej skorzystać ale trzeba spełnić już pewne warunki. Na pewno trzeba mieć pozytywną historie kredytową w BIK i kredytowana kwota na dowód nie może przekraczać kilku tysięcy złotych – dokładnie zależy to od oferty w Banku. Powyżej 4000 złotych ciężko będzie już dostać taką pożyczkę na dowód osobisty w Banku.

Pożyczka na dowód w SKOKU także jest korzystnym rozwiązaniem i udzielana jest na bardzo podobnych zasadach jak i w Banku z tym, że Skoki nie weryfikują tak dokładnie historii kredytowej pożyczkobiorcy także w Skoku o potyczkę znacznie łatwiej.
Bocian pożyczki Kraków

Nie sposób nie wspomnieć o pożyczkach Bocian w Krakowie, które cieszą się tam wysoką popularnością – ale czy faktycznie są tanie?

Po wstępnej analizie muszę przyznać, że pożyczki Bocian nie należą do najtańszych dlatego naprawdę warto zastanowić się nad tym, czy skorzystamy z pożyczki w Bocianie – ponieważ według mnie znacznie szybsza i tańsza pożyczka będzie w firmach, który znajdują się w poniższym kalkulatorze – dlatego zachęcam do skorzystania z jego pomocy.